Kvalitatīva hidroizolācija ar “Hyperdesmo” bezšuvju materiālu!

Hyperdesmo sistēma tiek pielietota dažādu veidu jumtu hidroizolācijai:

 • Betona jumtiem;
 • Skārda jumtiem;
 • Bituma vai ruļļu materiāla jumtiem;
 • Angāru hidroizolācijai;
 • Bitumena dakstiņu (Šindeļa) jumtu aizsardzībai
 • Šīfera jumtiem

Šobrīd Hyperdesmo ir labākais hidroizolācijas risinājums betona jumtiem. Pēc uzklāšanas tas veido bezšuvju viendabīgu membrānu. Lai betona jumti kalpotu mums vēl daudzus gadus, tas ir jāizolē no mitruma, bet ar materiāliem, kas ļauj betonam “elpot”. Tā kā Hyperdesmo ir kvalitatīvs bezšuvju hidroizolācijas materiāls, bet arī ir tvaika caurlaidīgs materiāls, tas veido “elpojošu” hidroizolācijas membrānu.

Uzklāt Hyperdesmo skārda jumtiem ir daudz izdevīgāk un ātrāk nekā nomainīt skārdu. Materiāls ir pieejams dažādos toņos:

 • Hyperdesmo grey (pelēks)
 • Hyperdesmo teja (sarkans)
 • Hyperdesmo white (balts)
 • Hyperdesmo green (zaļš)
 • un tā tālāk. Ja ir nepieciešams kāds īpašs tonis, tad ir iespējams veikt Hyperdesmo ADY-E aizsargkārtas tonēšanu pēc RAL kataloga.

Bitumena dakstiņu jumtam var izmantot caurspīdīgu pārklājumu vai tonētu.

Poly Systems ir ALCHIMICA S.A. rūpnīcas oficiālais pārstāvis un materiāla piegādātājs. Mūsu komanda ir profesionāļi hidroizolācijas problēmu risināšanā. Ar ALCHIMICA S.A. rūpnīcas ražotiem hidroizolācijas materiāliem Latvijā nodarbojās kopš 2008. gada, tas ir no pašas pirmās Hyperdesmo parādīšanas dienas Latvijā. Pa šo laiku esam paveikuši daudz Hyperdesmo materiāla attīstībai Latvijas tirgū. Ir paveikti dažādi objekti ar kopējo platību virs 240 000 m2.

HYPERDESMO – kvalitatīva hidroizolācija ar minimālu ekspluatācijas laiku – 25 gadi (W3) – CE sertifikāts!

Saviem klientiem piedāvājam veikt hidroizolācijas darbu izpildi, sniedzam konsultācijas HYPERDESMO sistēmas ieklāšanā, piegādājam materiālus un apmācam tehnoloģiski pareizi veikt hidroizolācijas darbus, veicam tehnoloģijas uzraudzību.

Jau daudzus gadus Hyperdesmo ir plaši pazīstams hidroizolācijas materiāls Latvijā un 30 gadus pazīstams pasaulē. Hyperdesmo ir labākais hidroizolācijas risinājums jumtu, pamatu, pagrabu, balkonu, terašu, baseinu, ūdens tvertņu hidroizolācijai. Labi aizsargā metāla konstrukcijas no korozijas, koka, betona konstrukcijas no bojājumiem. Ļauj veidot glītus dekoratīvus pārklājumus grīdām, kāpnēm – ar dekoratīvām smiltīm, čipsiem. Materiāls ir pieejams dažādos toņos.

HYPERDESMO® vispārīgās īpašības:

 

Minimālais pārklājuma biezums, mm 1.2
Ūdens tvaiku transmisija, µ ~ 1,105
Salipšana, KPa > 50
Pretestība koku/augu saknēm NPD
Saturā esošās bīstamās vielas Nav
Izslīdes pretestības koeficients NPD

 

Vulkanizētas membrānas specifikācijas:

 

Īpašība HYPERDESMO® HYPERDESMO® + HYPERDESMO®-AD-Y
Pakļaušana ārējas liesmas iedarbībai Broof(t1)
Reakcija uz uguni F kategorija
Minimālais sagaidāmais kalpošanas laiks W3 (25 gadi) W2 (10 gadi)
Klimatiskā zona S (bargs klimats)
Lietotāja noslodze P1 P3
Jumta slīpums S1 – S4
Minimālā virsmas temperatūra TL3 (-20 ºC)
Maksimālā virsmas temperatūra TH4 (90 ºC) TH3 (80 ºC)

 

Balkons vai terase ir svarīga mājokļa daļa. Tā satiekama gan senu laiku projektos, gan mūsdienu projektos. Jaunajos projektos ir sastopamas arvien lielākas terases. Tā kā terase vai balkons ir būvniecības konstrukcijas elements un pakļauts ārējo faktoru iedarbībai (lietus, sniegs, temperetaūras svārstības), ļoti svarīgi ir parūpēties par kvalitatīvu, mūsu klimata zonā izturīgu hidroizolāciju terasei vai balkonam.

Hyperdesmo hidroizolācija ir poliuretāna bāzes bezšuvju materiāls, kuru var izmantot kā terases hidroizolāciju:

 • zem flīzēm;
 • virs esošām flīzēm (ar nosacījumu, ka flīzes labi turās pie pamatnes) – pastāv iespēja apstrādāt virsmu ar krāsainu hidroizolāciju vai caurspīdīgu pārklājumu;
 • bez flīzēm – terases vai balkona betona plātnes hidroizolācijai. Ir iespējams izveidot bezšuvju krāsainu pārklājumu – ar vai bez pretslīdes apstrādi – izmantojot kvarca vai dekoratīvās smiltis; dekoratīvus čipšus. Materiāla toni ir iespējams izvēlēties pēc RAL kataloga. Ja veidojat terasi ar dekoratīvajām smiltīm vai čipšiem – tos var izvēlēties no vairākiem variantiem pēc savas gaumes.

Hyperdesmo sistēmas ieklāšanai nav nepieciešama īpaša apmācība. Mūsu speciālisti ieteiks kādu hidroizolācijas materiālu izvēlēties, konsultēs materiāla ieklāšanā tā, lai jebkurš var veikt savai terasei vai balkonam kvalitatīvu, elastīgu un izturīgu hidroizolācijas pārklājumu.

Pamatu hidroizolācija ar Hyperdesmo poliuretāna pārklājumu ir tieši tas, kas vajadzīgs! Pamatu hidroizolācija ir mājas izbūves sākums. Pareiza pamatu izbūve un kvalitatīva pamatu hidroizolācija ir svarīga lieta, kam jāpievērš īpaša uzmanība. No plaša ALCHIMICA poliuretāna pārklājuma klāsta pamatiem mēs iesakām tieši bituma-poliuretāna pārklājumu Hyperdesmo PB-2K. Tas ir ātri cietējošs divu komponentu šķidrs bitumena poliuretāna materiāls, kas polimerizējoties veido elastīgu membrānu ar spēcīgu saķeri ar daudzu veidu virsmām. Membrāna ir ar lieliskām mehāniskām un ķīmiskām īpašībām. Tas tiek ražots no tīriem elastomēra hidrofobiem poliuretāna sveķiem un ķīmiski polimerizēu neapstrādātu bitumenu.

Tieši šīs veiksmīgas bituma un poliuretāna kombinācijas dēļ, materiālam piemīt lieliska stiepes īpašība – virs 1000%, kas pamatiem un citu, turpmāk zemē ieraktu konstrukciju hidroizolācijai ir labs risinājums. Ar Hyperdesmo PB-2K var veiksmīgi veikt hidroizolāciju zem zaļā jumta klājuma. Hyperdesmo PB-2K ir hidroizolācija un aizsardzība sekojošām virsmām un konstrukcijām:

 • betona jumtiem (tvaika barjeras nodrošināšanai);
 • sanitārajiem mezgliem (zem flīzēm);
 • puķu dobēm un jumta dārziem;
 • pamatiem;
 • tiltu platformām, utt.

HYPERDESMO PB 2 K ir sertificēts saskaņā ar EOTA, tam ir CE sertifikāts, membrānas kalpošanas laiks ir 25 gadi, membrānas kopējais biezums ir tikai 1.5mm, tam ir pret sakņu apliecinājums.

Materiāls ir viegli uzklājams ar rullīti, kas nodrošina to, ka pamatu hidroizolācija pārklāsies bez šuvēm.

Kas ir hidroizolācija?

Hidroizolācija ir process, ar kura palīdzību kāds objekts vai struktūra tiek padarīta relatīvi ūdensnecaurlaidīga – respektīvi, tāda, kas īpašos apstākļos atgrūž ūdeni vai uzsūc to tikai ļoti minimālā apjomā. Hidroizolācija visbiežāk tiek izmantota tādā vidē, kurā ir paaugstināts mitrums vai arī zem ūdens līdz noteiktam dziļumam.

Kāpēc ir nepieciešama hidroizolācija?

Galvenais mērķis, kam kalpo hidroizolācija, ir būvkonstrukciju aizsardzība no mitruma un ūdens nelabvēlīgās iedarbības. Pareizi un kvalitatīvi veikta hidroizolācija nodrošina konstrukciju ilgtermiņa ekspluatāciju – novērš mitruma iekļūšanu, tādējādi ļaujot izvairīties no pelējuma veidošanās, trūdēšanas un korozijas, kā arī sēnīšu attīstības, kas ir liels drauds cilvēku veselībai. Hidroizolācija ir būtiska nepieciešamība teju visos dažāda veida būvdarbu posmos – gan būvējot ceļus un tiltus, gan liekot pamatus ēkām, veicot pārsedžu uzstādīšanu, būvējot sienas, uzstādot jumtus, ierīkojot grīdas utt. Hidroizolācija ir ļoti svarīga arī telpās, kur regulāri ir paaugstināts mitruma līmenis, piemēram, vannasistabās, pirtīs un baseinos.

Mēs, „Poly Systems” komanda, kā nozares profesionāļi zinām, cik lielu lomu būvkonstrukciju ilgmūžībā spēlē hidroizolācija, tāpēc saviem klientiem piedāvājam dažāda veida risinājumus hidroizolācijas jautājumos. Jau ilgus gadus darbojoties kā ALCHIMICA S. A. rūpnīcas oficiālais pārstāvis un materiālu piegādātājs, saviem klientiem varam nodrošināt tikai augstākās klases hidroizolācijas materiālus, kā arī piedāvājam veikt hidroizolācijas darbus un sniegt apmācības, konsultācijas kvalitatīvā un tehnoloģiski pareizā hidroizolācijas ieklāšanā.

Kādi draudi pastāv, ja nav veikta pamatu hidroizolācija?

Ēku pamati, kas visbiežāk ir veidoti no betona, atrodas dziļi zemē, zem bieza grunts slāņa. Zemē pamati pastāvīgi ir pakļauti mitrumam (gruntsūdeņi, lietus ūdens, sniega kušanas ūdeņi), bet mitrums rada nopietnus draudus visai būvei. Ja nav veikta pamatu hidroizolācija, ūdens, iekļūstot betona pamatu porās, līdz ar aukstuma iestāšanos izplešas un laika gaitā pakāpeniski bojā mājas pamatus, ievērojami saīsinot to kalpošanas laiku. Tāpat mitrums caur zemē esošo pamatu sienām iekļūst pagrabtelpās, radot labvēlīgu vidi pelējuma sēnītes attīstībai un  līdz ar to – milzīgu risku ēkas lietotāju veselībai un pat dzīvībai. No visa iepriekš minētā izriet secinājums, ka ēka, kurai nav veikta pamatu hidroizolācija vai tā veikta tehniski nepareizi, nav derīga pilnvērtīgai ekspluatācijai ilgtermiņā.

Mūsu piedāvātais risinājums ēkas pamatu ilgmūžībai un drošai ekspluatācijai ir pamatu hidroizolācija ar ALCHIMICA S. A. ražoto Hyperdesmo® bituma-poliuretāna hidroizolācijas pārklājumu, kura minimālais kalpošanas laiks ir 25 gadi. Materiāla galvenā priekšrocība ir stiepšanās spēja virs 1000%, kas padara to par izcilu risinājumu ne tikai pamatiem un citām konstrukcijām, kas atrodas zem zemes, bet arī jumtiem, tiltu platformām, terasēm un balkoniem, sanitārajiem mezgliem, pat puķu dobēm un jumta dārziem. Tā kopējais biezums ir vien 1,5 milimetri, taču ieguvumi – vērā ņemami!

Kādi hidroizolācijas materiāli ir vislabākie?

Lai nodrošinātu būvkonstrukciju pienācīgu aizsardzību pret mitruma graujošo ietekmi, jāizvēlas tikai un vienīgi kvalitatīvi hidroizolācijas materiāli – noteikti nav ieteicams izdarīt izvēli par labu lētākajiem produktiem, jo tie ne vienmēr sniedz gaidīto rezultātu. Tāpat jāskatās katram konstrukcijas veidam – griestiem, sienām, grīdām, pamatiem, ceļiem un tiltiem vai citām konstrukcijām – piemērotākie hidroizolācijas materiāli, kas izstrādāti speciāli, ņemot vērā katra būvelementa īpašības.

Mūsu uzņēmuma plašajā produktu klāstā ir pieejami augstākās kvalitātes virsmu aizsardzības un hidroizolācijas materiāli no ALCHIMICA – Hyperdesmo®. Hyperdesmo® ir šķidrs vienkomponenta materiāls, kas izstrādāts uz tīras, izturīgas un elastīgas poliuretāna sveķu bāzes, kam pievienotas speciālas neorganiskas vielas, kas piešķir Hyperdesmo® hidroizolācijas materiāliem lielisku izturību pret laikapstākļiem, ķīmisko, mehānisko un termisko iedarbību, kā arī ultravioleto starojumu. Hyperdesmo® hidroizolācijas materiāli pieejami gan uz poliuretāna-bituma, gan tikai uz poliuretāna bāzes un ir piemēroti pielietošanai būvju pamatiem, verandām, balkoniem, jumtiem, sporta laukumiem, savienojumiem, asfaltam, ūdens rezervuāriem, skursteņiem, caurulēm, grīdām un daudzām citām virsmām un konstrukcijām.

Lai saņemtu konsultāciju par piemērotāko hidroizolācijas risinājumu, sazinieties ar mūsu komandu un mēs ar prieku jums palīdzēsim!

Close Menu